Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies, a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).
zamknij

Bongo

Bongo to urządzenie dotąd nieznane w Polsce. Pochodzi z Indii i jest sprzedawane w różnych kształtach oraz rozmiarach.

Fajki Wodne

Bongo to po prostu rodzaj fajki wodnej, która nadaje się do palenia tytoniu lub innych ziół. Na pytanie, czy warto kupić bongo, nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Palenie jest bowiem nałogiem szkodliwym dla zdrowia. ...

Bongo to urządzenie dotąd nieznane w Polsce. Pochodzi z Indii i jest sprzedawane w różnych kształtach oraz rozmiarach.

Fajki Wodne

Bongo to po prostu rodzaj fajki wodnej, która nadaje się do palenia tytoniu lub innych ziół. Na pytanie, czy warto kupić bongo, nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Palenie jest bowiem nałogiem szkodliwym dla zdrowia. Jeżeli jednak już chcemy zapalić tytoń, to Bongo jest tu rozwiązaniem dużo korzystniejszym niż na przykład palenie tradycyjnych papierosów. Podstawową funkcją Bongo jest filtrowanie dymu przez wodę. W ten sposób można usunąć większość toksyn, które przy innym sposobie palenia prawdopodobnie zostałyby wchłonięte do płuc, co niesie ze sobą olbrzymie zagrożenie dla naszego zdrowia. Badania pokazują, że filtracja wody może być skutecznym sposobem zmniejszenia narażenia na rakotwórcze związki w dymie. Woda przyczynia się również do chłodzenia dymu, co ułatwia inhalację bez podrażniania dróg oddechowych. Szacunkowe badania dowodzą, że wykorzystanie Bongo może pozwolić na eliminacje nawet dziewięćdziesięciu procent toksyn, które znajdują się w tytoniu.

Jakie jest dobre Bongo

Dodatkowo to, czym się charakteryzuje dobre Bongo, to łatwość jego obsługi. W porównaniu do zaawansowanych urządzeń, które mają za zadanie maksymalne eliminowanie toksyn, Bongo jest w stanie być obsługiwane, nawet przez osoby, które nie miały dotąd z tym urządzeniem żadnej styczności. Dodatkowo Bongo jest bardzo przyjazne i łatwe w utrzymaniu. Czyszczenie go nie sprawia żadnych trudności i w sensie praktycznym nie różni się od klasycznego zmywania naczyń.

Więcej

Bongo Jest 1311 produktów.

Podkategorie

 • Bongo szklane

  Bongo to specjalna fajka wodna, czyli taka, w której dym wciągany jest przez filtr wodny, będący zwykle szklanym naczyniem, wypełnionym w jakiejś części wodą. Powstały dym ulega tam schłodzeniu oraz oczyszczeniu, a ciekawa forma jego przyjmowania sprawia, że fajki wodne wzbudzają coraz większe zainteresowanie. Bongo jest rodzajem fajki wodnej, która nie posiada węża, przez który zwykle wciąga się dym. Ma jednak wygodny ustnik.

  Bondo z żaroadpornego szkła

  Decydując się na bongo szklane (w którym zwykle pali się susz, ale można w nim także stosować specjalne koncentraty), należy zwracać uwagę nie tylko na jego wygląd zewnętrzny, ale przede wszystkim na funkcjonalność. Fajki wodne dzielą się ze względu na wielkość, różnią parametrami, a także ozdobnością. Zwykle wykonane są z żaroodpornego szkła – mogą też posiadać nieco odmienne kształty. Niektóre z nich wyposażone są na przykład w spiralny dyfuzor i przypominają dzbanek. Inne są proste jak fiolka, nieco rozszerzone u podstawy, a można nawet znaleźć wersję przypominającą kształtem błyskawicę. To efektowne odmiany, które jednak zawsze umożliwiają użycie lodu, co sprawia, iż powstający dym jest jeszcze chłodniejszy, a także delikatniejszy. Zdecydowanie zwiększa to przyjemność palenia.

  W naszej ofercie zainteresowani znajdą przeróżne produkty, różniące się od siebie rozmiarami i dokładnym wyglądem. W dziale „bongo szklane” można natrafić na proste i przezroczyste, albo fantazyjne, barwne produkty. Każdy z pewnością odnajdzie w prezentowanym asortymencie coś dla siebie, czy też na prezent dla znajomych!

 • Bongo akrylowe

 • Bongo Maski

 • Bongo Silikonowe

 • Produkty CBD

 • Akcesoria

 • Vaporizer

 • Cybuchy

na stronę
Pokazuje 1 - 18 z 1311 elementów
Pokazuje 1 - 18 z 1311 elementów