Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies, a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).
zamknij
Bongo

Bongo to urządzenie dotąd nieznane w Polsce. Pochodzi z Indii i jest sprzedawane w różnych kształtach oraz rozmiarach.

Fajki Wodne

Bongo to po prostu rodzaj fajki wodnej, która nadaje się do palenia tytoniu lub innych ziół. Na pytanie, czy warto kupić bongo, nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Palenie jest bowiem nałogiem szkodliwym dla zdrowia. ...

Bongo to urządzenie dotąd nieznane w Polsce. Pochodzi z Indii i jest sprzedawane w różnych kształtach oraz rozmiarach.

Fajki Wodne

Bongo to po prostu rodzaj fajki wodnej, która nadaje się do palenia tytoniu lub innych ziół. Na pytanie, czy warto kupić bongo, nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Palenie jest bowiem nałogiem szkodliwym dla zdrowia. Jeżeli jednak już chcemy zapalić tytoń, to Bongo jest tu rozwiązaniem dużo korzystniejszym niż na przykład palenie tradycyjnych papierosów. Podstawową funkcją Bongo jest filtrowanie dymu przez wodę. W ten sposób można usunąć większość toksyn, które przy innym sposobie palenia prawdopodobnie zostałyby wchłonięte do płuc, co niesie ze sobą olbrzymie zagrożenie dla naszego zdrowia. Badania pokazują, że filtracja wody może być skutecznym sposobem zmniejszenia narażenia na rakotwórcze związki w dymie. Woda przyczynia się również do chłodzenia dymu, co ułatwia inhalację bez podrażniania dróg oddechowych. Szacunkowe badania dowodzą, że wykorzystanie Bongo może pozwolić na eliminacje nawet dziewięćdziesięciu procent toksyn, które znajdują się w tytoniu.

Jakie jest dobre Bongo

Dodatkowo to, czym się charakteryzuje dobre Bongo, to łatwość jego obsługi. W porównaniu do zaawansowanych urządzeń, które mają za zadanie maksymalne eliminowanie toksyn, Bongo jest w stanie być obsługiwane, nawet przez osoby, które nie miały dotąd z tym urządzeniem żadnej styczności. Dodatkowo Bongo jest bardzo przyjazne i łatwe w utrzymaniu. Czyszczenie go nie sprawia żadnych trudności i w sensie praktycznym nie różni się od klasycznego zmywania naczyń.

Więcej

Bongo Jest 40 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 18 z 40 elementów
Pokazuje 1 - 18 z 40 elementów