Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies, a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).
zamknij

Bongo szklane

Bongo to specjalna fajka wodna, czyli taka, w której dym wciągany jest przez filtr wodny, będący zwykle szklanym naczyniem, wypełnionym w jakiejś części wodą. Powstały dym ulega tam schłodzeniu oraz oczyszczeniu, a ciekawa forma jego przyjmowania sprawia, że fajki wodne wzbudzają coraz większe zainteresowanie. Bongo jest rodzajem fajki wodnej, k...

Bongo to specjalna fajka wodna, czyli taka, w której dym wciągany jest przez filtr wodny, będący zwykle szklanym naczyniem, wypełnionym w jakiejś części wodą. Powstały dym ulega tam schłodzeniu oraz oczyszczeniu, a ciekawa forma jego przyjmowania sprawia, że fajki wodne wzbudzają coraz większe zainteresowanie. Bongo jest rodzajem fajki wodnej, która nie posiada węża, przez który zwykle wciąga się dym. Ma jednak wygodny ustnik.

Bondo z żaroadpornego szkła

Decydując się na bongo szklane (w którym zwykle pali się susz, ale można w nim także stosować specjalne koncentraty), należy zwracać uwagę nie tylko na jego wygląd zewnętrzny, ale przede wszystkim na funkcjonalność. Fajki wodne dzielą się ze względu na wielkość, różnią parametrami, a także ozdobnością. Zwykle wykonane są z żaroodpornego szkła – mogą też posiadać nieco odmienne kształty. Niektóre z nich wyposażone są na przykład w spiralny dyfuzor i przypominają dzbanek. Inne są proste jak fiolka, nieco rozszerzone u podstawy, a można nawet znaleźć wersję przypominającą kształtem błyskawicę. To efektowne odmiany, które jednak zawsze umożliwiają użycie lodu, co sprawia, iż powstający dym jest jeszcze chłodniejszy, a także delikatniejszy. Zdecydowanie zwiększa to przyjemność palenia.

W naszej ofercie zainteresowani znajdą przeróżne produkty, różniące się od siebie rozmiarami i dokładnym wyglądem. W dziale „bongo szklane” można natrafić na proste i przezroczyste, albo fantazyjne, barwne produkty. Każdy z pewnością odnajdzie w prezentowanym asortymencie coś dla siebie, czy też na prezent dla znajomych!

Więcej

Bongo szklane Jest 684 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 18 z 684 elementów
Pokazuje 1 - 18 z 684 elementów