Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies, a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).
zamknij
Kraus 500g Zobacz większe

Kraus 500g

YM29

Nowy produkt

Yerba Mate Kraus Organica, to argentyńska, limitowana mate. Produkowana jest przez małą rodzinną spółkę, założoną w 1894 r. przez austiriackiego emigranta w San Ignacio w prowincji Misiones, zgodnie z zasadami ekologicznej uprawy. 

Więcej szczegółów

31,50 zł brutto

Więcej informacji

Yerba Mate Kraus Organica, to argentyńska, limitowana mate. Produkowana jest przez małą rodzinną spółkę, założoną w 1894 r. przez austiriackiego emigranta w San Ignacio w prowincji Misiones, zgodnie z zasadami ekologicznej uprawy. Na jakość tej marki wpływ ma jedynie sama natura, nie używa się sztucznych nawozów, substancji słodzących ani sztucznych barwników. Yerba Mate Kraus nie jest wędzona, suszy się ją gorącym powietrzem. Zawiera drobno cięte listki i gałązki. Ma gorzki smak i wyrazisty aromat, jest mocno pobudzająca. Posiada dodatkowo certyfikat  koszerności.

Opakowanie 0,5 kg