Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies, a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).
zamknij
Rosamonte Especial 500g Zobacz większe

Rosamonte Especial 500g

YM57

Nowy produkt

Rosamonte Seleccion Especial, to szlachetna, specjalnie selekcjonowana Yerba Mate. Produkuje się ją niezmiennie od końca XIX w. Wysoko ceniona również przez polskich smakoszy mate. 

Więcej szczegółów

23,51 zł brutto

Więcej informacji

Rosamonte Seleccion Especial, to szlachetna, specjalnie selekcjonowana Yerba Mate. Produkuje się ją niezmiennie od końca XIX w. Wysoko ceniona również przez polskich smakoszy mate. Proces leżakowania z drewnem różanym powoduje, że wyczuwalny jest różany aromat oraz posmak. Klasyczna, o głębokim, dymnym smaku, mocniejszym niż zwykła Rosamonte, silnie i szybko pobudzająca. Susz składa się z dość grubo ciętych listków i gałązek. Rosamonte, to źródło 50% dziennego zapotrzebowania naszego organizmu na vit. B1. Vit B1 pełni w organizmie szereg ważnych funkcji, ale najważniejszą z nich jest udział w przemianach glukozy w energię niezbędną do prawidłowego funkcjonowania mózgu. Rosamonte Especial zawiera też wiele składników odżywczych niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania mięśnia sercowego. Rozkurcza obwodowe naczynia krwionośne, obniżając ciśnienie krwi. Rosamonte polecana jest przez Argentyńskie Towarzystwo Kardiologiczne.