Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies, a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).
zamknij

Vaporizer przenośny Fenix 2.0

102189

Nowy produkt

Vaporizer przenośny Fenix 2.0

Więcej szczegółów

Ostatnie egzemplarze!

799,00 zł brutto

Więcej informacji

Vaporizer przenośny Fenix 2.0

Najbardziej zaawansowany model marki Fenix.

Opatentowany system konwekcji, AIR HEATING® ogrzewanie powietrza odbywa się przed, a nie przez komorę grzewczą, całkowicie odizolowany kanał ścieżki pary ze stali nierdzewnej.

Innowacyjny system chłodzenia kanału powietrznego skutecznie chłodzi opary, sprawia to, że ​​parowanie jest przyjemniejsze, chociaż ilość pary i smak pozostają zachowane.

Swobodnie regulowany timer z 3-7 minutowym czasem pracy

Regulowany zegar na wyświetlaczu OLED pozwala wybrać czas parowania. Możesz oglądać upływający czas na wyświetlaczu i, jeśli to konieczne, po prostu przedłużać go lub skrócić.

Zdejmowany ustnik ma magnetyczne zapięcie i jest łatwy do czyszczenia.

Ponieważ metal odkształca się podczas wysokiej temperatury,dolna część Fenixa 2.0 została wyposażona w termoplastyczny materiał o nazwie PEEK, który zapewnia bezpieczną i nieszkodliwą vaporyzację, nawet w najwyższych temperaturach .

Płynna regulacja temperatury od 160 do 220°C.

Gotowy do pracy w około 30s od włączenia.

Bardzo pojemny akumulator litowo jonowy 4400mAh, ładowany przez micro USB, akumulator zapewnia długą pracę urządzenia około 75 minut, a naładujemy go w pełni w około 3h.

Zestaw zawiera:

-Waporyzator Fenix 2.0

-Kabel USB

-Tytanowa komora

-Narzędzie do ubijania

-Wycior do czyszczenia

-Chusteczki do czyszczenia

-Instrukcja obsługi

-Pudełko