Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies, a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).
zamknij

Vaporizer przenośny Focusvape Pro S czarny

101820

Nowy produkt

Vaporizer przenośny Focusvape Pro S czarny.

Więcej szczegółów

Ostatnie egzemplarze!

449,00 zł brutto

Więcej informacji

Vaporizer przenośny Focusvape Pro S czarny

Nowy Focusvape Pro S to absolutny hit: ciągła kontrola temperatury, zamknięty kanał powietrzny, oddzielony od elektroniki, system kontroli przepływu powietrza, ceramiczna komora grzewcza, wymienna bateria i system wibracyjny to tylko niektóre z imponujących aspektów i funkcji oferowanych przez ten nowy vaporizer.

Elegancki design i wysoka jakość wykonania, został zaprojektowany tak, aby odpowiadał najwyższym wymaganiom. Wbudowane materiały aluminium, ceramika i borokrzemowe szkło są najwyższej jakości.

Focusvape Pro S ma komorę grzewczą wykonaną z nieszkodliwej ceramiki. Zapewnia czystą parę i czysty smak. Specjalnie skonstruowana cienka ścianka ceramicznej komory grzewczej zapewnia wyjątkowo szybkie wytwarzanie ciepła w ciągu zaledwie 30 sekund od uruchomienia.

Ciągła kontrola temperatury i wyświetlacz OLED, płynne regulacja temperatury w zakresie od 80 ° C do 240 ° C. Przejrzysty wyświetlacz OLED pokazuje bieżącą oraz ustawioną temperaturę i stan baterii.

System kontroli przepływu powietrza, dzięki 3 otworom przepływu powietrza możemy regulować jego dopływ. Jest to cecha pożądana przez wielu użytkowników.

Wymienna bateria (18650-Standard) o dużej pojemności (3200 mAh), czas pracy około 75 min.

Ustnik wykonany z wytrzymałego szkła borokrzemowego

Zestaw zawiera:

-Waporyzator Focusvape Pro S

-Kabel USB

-Oryginalna bateria

-Szklany ustnik

-Narzędzie do ubijania

-Wycior do czyszczenia

-Instrukcja obsługi

-Pudełko