Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies, a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).
zamknij

Ustnik szklany czarny do V3 Pro + X Hero Limited Edition

VAP22

Nowy produkt

Ustnik szklany czarny do V3 Pro + X Hero Limited Edition

Więcej szczegółów

49,00 zł brutto

Więcej informacji

Ustnik szklany czarny do V3 Pro + X Hero Limited Edition

X-MAX V3 PRO+ X HERO LIMITED EDITION Czarny szklany ustnik

Dlaczego warto wybrać szklany ustnik z ciemnego szkła ?

Powodem, dla którego szklane ustniki są tak lubiane, jest świeży i aromatyczny smak zioła. Ustnik szklany do V3 PRO PLUS zapewnia użytkownikom pełne korzyści, jakie może Ci zaoferować Twój susz konopny CBD.

Nie ma sensu mieć waporyzatora najwyższej jakości, ale ustnika drugorzędnego, który obniży jakość Twojego vapingu.

Innym czynnikiem przemawiającym za szklanym ustnikiem jest to, że działa neutralizując wszelkie szkodliwe chemikalia, co skutkuje bardziej oczyszczoną parą wodną. System filtracji szklanych ustników wyróżnia je na tle konkurencji. Można zauważyć również, że większość szklanych ustników jest bardzo łatwa w montażu dzięki prostemu mechanizmowi zamka i wkładki, który zabezpiecza ustnik w środku.

Zawsze pamiętaj o częstym wyjmowaniu ustnika i dokładnym czyszczeniu. Najlepszym sposobem na to jest nabranie trochę alkoholu, soli i gorącej wody, a następnie zanurzenie ustnika w pojemniku z wszystkimi tymi substancjami na pewien czas. Jeśli uważasz, że ustnik został dostatecznie przemoczony, wyjmij go, a następnie przetrzyj szczoteczką, aby usunąć wszelkie zabrudzenia. Jeśli uważasz, że ustnik nie został dostatecznie wyczyszczony, powtórz proces, aż będziesz zadowolony z wyniku.

Innym powodem, dla którego niezwykle ważne jest czyszczenie ustnika, są względy higieniczne. Jeśli dzielisz swój waporyzator lub inne urządzenie z innymi, zarazki mogą zacząć gromadzić się na ustniku.

Ustnik jest wykonany z bardzo eleganckiego ciemnego szkła.

Zestaw zawiera: obudowę, sitko oraz ustnik